Oferta


Na jedne z ważniejszych chwil w życiu wybierz zespół muzyczny!
Gitara, skrzypce, instrumenty klawiszowe i dwa współbrzmiące wokale nadadzą charakteru każdej uroczystości.Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną oprawę muzyczną ślubu oraz innych uroczystości kościelnych. Oto kilka atutów, które nas charakteryzują i powodują, że to właśnie nam zaufało już tak wiele osób:  • Repertuar. Najpiękniejsze utwory religijne, ubrane w niecodzienne aranżacje. Proponujemy utwory, które podkreślają wyjątkowość chwili. W tej kwestii jesteśmy jednak elastyczni – często przygotowujemy tytuły ulubione i podane przez Państwa.

  • Wokal i instrumenty. Mimo tego, że nasz zespół składa się wyłącznie z dwóch osób, usłyszycie Państwo brzmienie przynajmniej pięciu instrumentów. Jest wśród nich gitara elektroakustyczna, skrzypce, shaker oraz różne brzmienia instrumentu klawiszowego (m.in. brzmienie kościelnych organów). Do tego dwa współbrzmiące wokale – żeński i męski – zapewniają niesamowity klimat podczas uroczystości.

  • Kontakt z księżmi. Jesteśmy w pełni akceptowani przez księży proboszczów swoich parafii. Natomiast księża, którzy odprawiają mszę świętą przez nas oprawianą muzycznie, z chęcią z nami współpracują.

  • Doświadczenie. Oprawą muzyczną mszy zajmujemy się od kilkunastu lat. Przebieg liturgii mamy opanowany do perfekcji. Na nasze doświadczenie składa się też fakt, że działamy muzycznie RAZEM już od 2006 roku.

  • Nagłośnienie. To, co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych zespołów, to posiadany sprzęt. Dysponujemy nowym, a zarazem nowoczesnym
   i profesjonalnym nagłośnieniem estradowym. Korzystamy z najbardziej uznawanych marek w świecie systemów nagłośnieniowych (Shure, Allen&Heath, Neutrik, Proel, itp.), co skutkuje wysoką jakością. Gwarantujemy, że wszelkie brzmienia wychodzące z naszych głośników są odpowiednio skorygowane i przyjemne dla ucha.

  • Transport. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Posiadamy samochód, niezbędny do bezpiecznego transportu instrumentów oraz całego sprzętu nagłośnieniowego. Dzięki temu nie trzeba się martwić o transport dla zespołu.

  • Brak organisty. Oprawa muzyczna ślubu wykonywana jest przez nas kompleksowo, co znaczy, że organista podczas mszy nie jest potrzebny. W pełni szanujemy organistów „z prawdziwego zdarzenia” i gorąco zachęcamy do korzystania z ich talentów –  jednak wiemy, że takich organistów jest jak na lekarstwo.

 


Zazwyczaj organizacja zabawy weselnej na sali to koszt od kilkunastu do najczęściej kilkudziesięciu tysięcy złotych, bo każdy chce mieć to, co najlepsze. Dlaczego uroczystość ślubu w kościele tak często jest zaniedbywana, skoro ślub może być znacznie piękniejszy niedużym kosztem?


Oferując Państwu oprawę muzyczną ślubu, wychodzimy temu na przeciw i sprawiamy, aby uroczystość ślubu w kościele była niezwykła, a Goście weselni jeszcze długo ze wzruszeniem wspominali i opowiadali innym o Waszych wyjątkowych zaślubinach!


Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokonywania rezerwacji terminu! Podczas rozmowy zapytaj o cenę i aktualne rabaty!