Koncerty BożonarodzenioweOkres Bożego Narodzenia to czas rodzinnego świętowania przy stole, ale również wspólnego śpiewania kolęd. Szczególnie w tych dniach odbywają się koncerty, jasełka, firmowe wigilie oraz inne spotkania „opłatkowe”, nawiązujące do przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Z naszej strony oferujemy recital kolędowy, który jest swoistym czasem refleksji, radosnym świętowaniem, a przede wszystkim – wspaniałym przeżyciem duchowym.

Chcesz stworzyć Bożonarodzeniowy klimat i sprawić, aby spotkanie było niecodzienne? Już teraz zaproś nas na recital kolędowy w Twojej firmie, szkole, czy parafii! Gwarantujemy, że spotkanie nabierze pięknego i wzniosłego charakteru!

Nasz recital to tradycyjne kolędy, pastorałki, a także pieśni świąteczne ubrane w wokalno-instrumentalną formę, w niecodziennych aranżacjach. Oprócz strony muzycznej w naszym recitalu niebanalne znaczenie ma również słowo, którym na różny sposób przeplatamy wykonywane utwory.

R E C I T A L K O L Ę D O W Y to wspaniały pomysł na uświetnienie Twojego spotkania świątecznego!

OKAZJONALNE KONCERTY RELIGIJNESerdecznie zachęcamy do organizowania koncertów chrześcijańskich!

Nasze koncerty wypełnione są zarówno tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi utworami religijnymi, a także piosenkami w amerykańskim stylu worship. Podczas koncertów usłyszeć można też nasze autorskie utwory. Wiele z nich wykonywanych jest przez schole i zespoły na terenie całej Polski.

Naszym występem możemy uświetnić takie wydarzenia parafialne, jak:

– rekolekcje,
– odpusty,
– dożynki,
– festyny,
– festiwale piosenki religijnej,
– misteria wielkopostne,
– dni papieskie.

Koncerty muzyki chrześcijańskiej są świetną formą spędzenia czasu, możliwością przeżywania radosnych chwil, pogłębiania wiary i doświadczenia mocnych uniesień duchowych. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, więc zawsze służymy dobrą radą. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy estradowy wraz z oświetleniem, który bardzo często zabieramy ze sobą na koncerty.

Oferujemy również poprowadzenie w/w wydarzeń i zapewnienie niezbędnego sprzętu estradowego.Już teraz zaproś nas do swojej parafii i zorganizuj koncert!

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)